אתר הנצחה לזכר

אסתי כץ 1976-2019

אסתי כץ
מקום לידה: רמבם חיפה
מקום פטירה: אכילוב תל אביב

בית עלמין:
ישוב:
בית עלמין:
גוש:
גוש:
חלקה:
שורה:עריכת קשרי משפחה

ביוגרפיה

עריכה

לפני הביוגרפיה, נציין שבעמוד ההספדים צירפנו לינקים לפלייליסטים של אסתי, ושחברים עשו לזכרה. מוזמנים להוסיף מילים, לצרף שירים, ומה שעולה על דעתכם.

אסתי שלנו.

נולדה ברמב״ם חיפה לאמא יפה ואבא אבי. גדלה בקרית מוצקין. 

לאסתי יש אמהות.. 1, 2, 3. יפה, דבי, וציפי.

4 אחיות, ואח.-  כרמל, אדם, שחף, סהר, ונתי.

אסתי למדה בבית ספר יסודי ויצמן, בחטיבה עברה לפנימייה בכפר סבא, שטיינברג, ולמדה בכצלנסון.

התגייסה לממר״ם. 

כהשתחררה מהצבא טסה להדריך במחנות קיץ באמריקה,

משם המשיכה לדרום אמריקה שם טיילה ועבדה בקנופי טור בקוסטה ריקה.

שנה בילתה בדרום אמריקה ואז עברה לניו יורק ועבדה שם שנה.

העדפות

עריכה

הספדים

עריכה
סהר
כותבת ומוחקת, כותבת ומוחקת, לא מצליחה לשים במילים את התחושות. רוצה להתקשר אלייך, להתייעץ רגע על הנוסח, הרי את זו שטובה במילים יפות. מי יתקן לי את י׳ העתיד? אחותגדולה. לא מעכלת שזה מה שאני כותבת כרגע, מכתב פרידה ממך אני יושבת בחדר שלך, עם הריח שלך עוד מרגישה את החיבוק האחרון, את הלחי הרכה מחכה שתכנסי בדלת ותנזפי בי על הרגליים המלוכלכות והשיער הלא מסודר, ואז תחייכי אליי את החיוך זועף- אוהב שלך. שמעתי אתמול משפט כל כך קלישאתי שאני כמעט מובכת, אבל הרגיש כל כך נכון. ׳כל האנשים מתים, אבל רק מעט באמת חיים׳ ואת.. את חיית. אי אפשר להגיד עלייך ׳לא הספיקה׳ או ׳בטרם עת׳ כי את כל כך חיית בצורה מעוררת השראה תמיד עשית ואמרת כל מה שהלב ביקש. ועכשיו. הספקת ללכת לכל כך הרבה הופעות של אמנים שאהבת. הספקת לרקוד בכל כך הרבה פסטיבלים הספקת לטייל בכל כך הרבה מקומות ומדינות שחלמת הספקת לקרוא כל ספר בעולם. לפעמים פעמיים הספקת להגיד מה שאת רוצה, למי שאת רוצה, ועכשיו. לא התפשרת. לא חיכית ל׳יום יבוא׳. חיית עכשיו, כל כך. ורק אני נותרתי בתחושה של לא מספיק. כל רגע בבית חולים הרגיש כמה לא מספיק. עוד חיבוק, לא חיבקתי אותך מספיק. עוד נשיקה ללחי הקרה כבר. עוד פרידה, לא אמרתי לך מספיק כמה אני אוהבת אותך. לא הספקתי לשמוע ממך.. הכל ׳עלה׳ או ׳פרפר׳ (הכינוי שאוריין קיבלה ממך כשנולדה), לא הספיקה להכיר את ה- ׳דודה׳ שלה באמת. זה פשוט מרגיש כל כך לא מספיק. תודה על הקול שלך, שהיה כל כך ברור שכמעט בכל סיטואציה מלווה אותי ואני יכולה לשמוע מה את חושבת. תודה על הישירות והבהירות שלך. היא מלמדת אותי כל החיים ובמיוחד עכשיו, שיעור ממש חשוב על כנות. תודה על האור המאחד שלך, שחיבר והדביק את המשפחה המיוחדת שלנו כל כך יחד ובימים האלה רואים את זה כל כך חזק. תודה על הודו שהספקנו. על הזמן, החיבור, החיבוק, הריבים, האהבה, האחריות, השחרור, ועל כל מה שכן הספקנו יחד. תודה על הגב הזקוף, הציפורניים הנקיות תודה על הדוגמא שלך לאיך חיים עכשיו באמת. אני אתגעגע אלייך נורא.

פלייליסט שיתופי
https://open.spotify.com/playlist/40lNcpvXpaXetLkCM4WaiA?si=CMvtGJLnT8CUVoNSrz7m3Q פלייליסט שיצרה סתיו ואתם מוזמנים להוסיף לו שירים שמזכירים לכם את אסתי.

פרג
בוקר. אני אוטוטו ממריאה וכל הזמן מדמיינת שאני בעצם בדרך לפסטיבל ותיכף אפגוש את אסתי בגייט, עם הצעיפים, והכפפות והחיבוק הגדול. אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליה והגעגוע קשה מנשוא. פרג זה פלייליסט של שירים שהכינה פרג לאסתי. https://open.spotify.com/user/1223680086/playlist/5Kzu9UAE6cL05mM8OO8eWv?si=YgHWmHqMTaOPOjUlwP8cfg

פלייליסטים של אסתי
זה לינק לפרופיל של אסתי עם הפלייליסטים שיצרה. https://open.spotify.com/user/st.katz?si=z3UPWvSyR1y4e9bdtHDpKw

linkText

Loading...

גלריה

עריכה

וידאו

עריכה

ציר זמן

עריכה

הדלק נר

לירון
06.12.2019
אסתי יקרה, איזה חוסר צדק ): החיוך שלך ישאר לנצח כזיכרון הכי חזק ממך.
ציפי
03.12.2019
אהובה שלנו , יהי זכרך ברוך נוחי על משעבך בשלום אוהבים אותך
שרית וולקוביץ
02.12.2019
אסתי האהובה, איך הצלחת להדביק אותי באהבתך לחיים. אזכור אותך ואתגעגע תמיד.
רבקה הר פז
02.12.2019
אסתי אהובה, מיוחדת, חכמה, בת מסורה וחברה בעלת נתינה אינסופית
נעה
01.12.2019
אסתי אהובה, חיוך שאוסף ומדביק את העולם כולו.

Loading...